česky english

Výbava

Sadev
Francouzská firma Sadev byla založena v roce 1974. Stala se významným dodavatelem převodovek a diferenciálů pro závodní vozy. Ty se umisťují v předních příčkách seriálu Rally Super 2000, Super 1600 (5 vítězných titulů JWRC), R3, R2, 2WD grN stejně tak jako v seriálech vozů a formulí ať už na okruhu, off-road či zimních závodech.


AP racing
Již více než 50 let má AP Racing jediný cíl – pomáhat k vítězství na závodních tratích. Brzdové a spojkové komponenty AP Racing se již řadu let používají v aplikacích pro všechny významné motoristické soutěže včetně A1GP, F2, F3000, F3, DTM, British Touring Car Championship, WTCC, Le Mans, WRC, Nascar a mnoho dalších.


Reiger Racing
Vítězství! To je jediný cíl pro naše zákazníky. Chcete-li být nejlepší v určitém oboru motoristického sportu. To je také naše poslání. Reiger Odpružení je partnerem za nesčetné úspěchy v motoristickém sportu. Jsme stále průkopníky v oblasti systémů odpružení.


Magneti Marelli
Magneti Marelli Motorsport se podílí na návrhu, výrobě a technické podpoře prodeje pro kompletní sortiment dílů, hardwarových a softwarových produktů určených pro závodní použití a automobilových závodů mistrovství. Tento vysoce kvalifikovaný tým, který tvoří více než 100 specializo­vaných inženýrů a techniků, umožňuje Magneti Marelli být partnerem top týmy Formule 1, WRC, MotoGP, Superbike, GP2, FIA GT a další šampionáty.


Carbon Max
Firma CarbonMax se zabývá převážně zpracováním uhlíkových, aramidových a skelných vláken. Všechny námi používané materiály se vyznačují vysokou pevností, zajímavým designem a zejména nízkou hmotností. Jejich využití najdete nejčastěji v automobilovém, leteckém a také lodním průmyslu.


K2 rally
K2 rally se specializuje na stavbu závodních vozů kategorie Formule 2 a Super 1600. Jsme schopni zajistit kompletní dodání vozu „na klíč“ podle specifických požadavků zákazníka, nebo provést potřebné úpravy na stávajícím voze. Vedle vozidel pro automobilové soutěže připravujeme také vozy pro závody do vrchu, hobbyrallycross a jiná odvětví motoristického sportu dle přání klientů.